Bilgi

Artık Messenger İle Sipariş Verebilir, Hava Durumu Takibi Yapabilir ve Haberlerlerinizi Okuyabilirsiniz!

Paylaş
 

Facabook Messenger, şu anda gerçekleşen F8 konferansı ile duyurduğu botları sayesinde sipariş verme, hava durumu takibi ve haber okuma gibi detaylaras sahip oldu.

Gün geçtikçe yepyeni özellikler kazanmaya devam eder Facebook, şu anda düzenlemekte olduğu F8konferansında Facebook Messenger için yepyeni bir özelliği duyurdu. Facebook Messenger’a eklenen botlarile sipariş verme, hava durumu takibi ve haber takibi gibi özellikler kazanan platform, oldukça kullanışlı bir hale geliyor.

Her bir görev için farklı botlara sahip olacak olan Facebook Messenger üzerinden çiçek siparişi verebilir, ayakkabı satın alabilir, yarın için hava durumu detaylarını görebilirsiniz. Hatta CNN gibi haber merkezlerinden önemli başlıkları da öğrenebileceksiniz.

facebook-messengera-anlik-ceviri-ozelligi-geliyor-manset_640x360

Tüm dünyada kullanılabileceğini belirten Facebook’un bu özelliği bugünden itibaren herkese verilmiş olacak. Ancak tahminimize göre bu işlem şu anda İngilizce olarak çalışacak. Ayrıca lansmanda verilen örnekte Amerikan 800’lü hatlar üzerinden verilen siparişler ile gösterilen özellikle tahminimize göre bu sipraiş özellikleri ilk olarak ABD’de aktif edilecek. Ancak haberler ve hava durumu gibi detaylar tüm dünya tarafından kullanılabileceğini sanıyorum.

Bu yazı 744 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status