Bilgi

Root Meraklılarına Müjde: SuperSU Birkaç Gün İçinde Android N İçin Yayınlanıyor!

Paylaş
 

Android’in beta olarak kullanılabildiği yeni versiyonu 7.0, ya da N olarak bilinen sürümüne daha final güncellemesi bile gelmeden SuperSU’dan destek geliyor.

Root ve ROM konularında meraklı kesimin vazgeçilmez root uygulaması olan SuperSU, Android’de root yetkisinin alınması sonrası Super User yetkisini veren bir uygulama. Root işleminden sonra dilediğiniz gibi kontrol etmek için en gerekli uygulama olan SuperSU, Chainfire isimli geliştirici tarafından üretilmekte ve tabiki Android 7.0 Nön izleme sürümü çıkınca gözler bu sürümde de root yetkisi almak için ondaydı.

Fakat görünüşe göre sistem dosyaları noktasında Android 6.0’dan büyük farklılıklar taşımayan Android 7.0’ın beta sürümünü bile çözüdüğünü duyuran Chainfire, birkaç gün içinde Android N için SuperSU’yu çıkaracağını duyurdu.

root-meraklilarina-mujde-supersu-birkac-gun-icinde-android-n-icin-yayinlaniyor-705x290
Bu da demek oluyor ki geliştiriciler ve root meraklıları kısa süre içerisinde, hatta tam sürüm çıkmadan root gerektiren uygulamalarını Android 7.0 için rahatlıkla uyarlayabilecek ve Android 6.0’ın çıkışından sonra bir süre beklemek gereken belli başlı uygulamalar tam sürümü çıktığında zaman kaybetmeden root işlemi yapılarak kullanılabilecek.
Bu yazı 881 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status