Bilgi

Samsung Galaxy A8’e Android 6.0.1 Geldi!

Paylaş
 

Galaxy A8 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı!

Akıllı telefon üreticisi Samsung, bir önceki yıl temmuz ayında Galaxy A serisinin yeni üyesi olan Galaxy A8 modelini resmi olarak duyurdu. 5.7 inç büyüklüğündeki Full HD ekranı ve Qualcomm Snapdragon 615 işlemcisi ile orta seviye akıllı telefon ailesine dahil olan Galaxy A8 için yeni bir güncelleme yayınlandı.

A800FXXU1BPF5 sürüm numaralı güncelleme Android 6.0.1 Marshmallow’un beraberinde getirdiği gelişmiş uygulama izinleri, Doze modu sayesinde artan pil verimliliği, güvenlik paketleri, performans artışı ve sistemin hatalardan arındırılması gibi kapsamlı yenilikleri Galaxy A8 kullanıcıları ile buluşturuyor.

screenshot-at-tem-05-15-11-22

Dağıtımına ilk olarak OTA yoluyla Hindistan’da başlanılan 1,112 MB boyutundaki güncellemenin, ilerleyen günlerde ülkemizde bulunan cihazlara gelmesi bekleniyor.

Eğer güncellemenin gelmesini beklemek istemiyorsanız, SamMobile gibi sitelerden indirerek Odin aracılığıyla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bu durumda olaşabilecek sorunlara karşı, sorumluluk kabul etmiyoruz.

Güncellemenin telefonunuza gelip gelmediğini Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, Android 6.0 Güncellemesi alan cihazların listesine yukarıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 1340 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status