Bilgi

Samsung S7 ve S7 Edge İçin Kapsamlı Yeni Güncelleme Geldi!

Paylaş
 

Samsung popüler telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için kapsamlı bir güncelleme başlattı. Henüz başlayan yeni güncelleme telefonlara neler getiriyor?

Tüm Detaylar haberimizde..

Samsung, Android tarafındaki yazılım güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Bir süredir orta segment modeller ve eski amiral gemisi telefonlar için Android 6.0 güncellemesinin dağıtım işlemini sürdürenSamsung’da güncelleme rotası bir kez daha Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’e çevrildi.

IMG_0020

Her iki telefon için kısa süre önce yayınladığı mini güncellemede ekran sürekli açık özelliğine zaman ayarı getiren Samsung, telefonlar için bu defa çok daha kapsamlı bir güncelleme yayına aldı.

332 MB büyüklüğünde olan güncelleme Galaxy S7 ve Galaxy S7 edgekullanıcılarına OTA (şebeke) ve Kies üzerinden ulaşırken; yeni yazılım hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

16-05/22/galaxy-s7.jpg

  • Gelen Güncelleme neleri beraberinde getiriyor?

Güncellemeyle birlikte bazı kullanıcılar tarafından rapor edilen telefonların arada bir kapaklı kılıfı tanımama sorunu da giderildi. Video kayıttan sonra ilk oynatma esnasında oluşan titreme hatası da giderildi.

Ayrıca dosyaları SD karta kaydetmeyi engelleyen bir sorun da yine yeni güncellemeyle giderildi. Google Now çalışırken güç tasarruf modunun çalışmaması sorunu da güncellemeyle giderilen bir başka hata oldu.

Samsung’un henüz dağıtıma sunduğu güncelleme Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcılarına kademeleri olarak ulaşıyor. Yeni yazılımın kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

General Mobile GM5 Plus İncelememize Buradan Ulaşabilirsiniz! 🙂

Bu yazı 3159 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status