Bilgi

Smart Glow Teknolojisini Kullanan İlk Telefon! Galaxy J2 (2016)

Paylaş
 

Samsung tarafından bu yıl satışa sunmayı planlanan yeni smart glow teknolojisini kullanan akıllı telefon Galaxy J2 (2016)

 

Bir önceki yıl ürettiği A serisi akıllı telefonları yenileyerek bu yıl tekrardan satışa sunan Samsung, bu akıma J serisini de kattı. Ama, Galaxy J2 (2016) diğer modellere göre oldukça özel bir akıllı telefon olacak.

Özel olmasının sebebi ise Samsung’un, yeni bildirim ışığı sistemi Smart Glow’u ilk olarak bu telefon üzerinde kullanmaya başlayacak olmasıdır.

Arka kameranın etrafına yerleştirilen bildirim ışığı, sadece gelen arama ve mesajlar gibi konularda sizi uyarlamakla kalmayarak, Selfie asistan gibi yetenekleri ile arka kamerayla kendinizi çekerken, kamerayı doğru hizaya ve açıya getirmeniz için size yardımcı oluyor.

Yeni-Bildirim-Sistemi-Smart-Glow

  • Peki Samsung Galaxy J2 (2016) Özellikleri Ne?

J2’de 720p çözünürlükte ekranın yer aldığı Galaxy J2 2016’nın Spreadtrum SC8830 veya SC9830 işlemciden güç alması bekleniyor. 2 GB RAM’e ev sahipliği yapan telefon ile birlikte kullanıcılara, 16 GB dahili depolama alanı ile kullanıcılara sunuluyor.

gsmarena_0001

8 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamerası bulunan Samsung Galaxy J2 2016’nın önümüzdeki haftalarda resmi olarak duyurulacağını sizlere bildirelim.

Bu yazı 1006 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status