Bilgi

E3’te Hangi PlayStation 4 Oyunları Gelecek?

Paylaş
 

E3 2016 organizasyonu öncesi bazı oyun yapımcıları hızlıca oyunlarını açıkladı. Henüz sessizliğini koruyan Sony ise Salı günü bombaları patlatacak gibi görünüyor.

Los Angeles’da gerçekleşen E3 2016 oyun konferansı başlamasına sadece birkaç gün kaldı. 14 Haziran tarihinde start verecek etkinlik öncesi bugün birçok üretici yeni ürünlerini ve oyunlarını tanıttı. İlk hamle Microsoft’tan geldi ve teknoloji devi oyun konsolu Xbox One’ın küçültülmüş ve 4K desteği ile güncellenmiş yeni sürümü Xbox One S’i duyurdu.

  •  Hangi PlayStation 4 Oyunları Gösterilecek?

Çeşitli oyun üreticileri 2016 yılında çıkacak oyunlarını duyurdu ve videolarını paylaştı. Oyun dünyasının ünlü şirketlerinden duyurulardan sonra  Sonyye gözler dikildi. PlayStation 4 oyunları ve bir süredir söylentilerle iddia edilen 4K destekli PlayStation 4.5 için heyecanlı bir bekleyiş başladı.

  • PlayStation 4.5 Geliyor Mu?

Sony’nin etkinliği 14 Haziran günü Türkiye saati ile sabah 03.30’da gerçekleşecek. PlayStation resmi YouTube kanalından canlı yayınlanacak etkinlikte The Last Guardian, Detroit: Become Human veHorizon Zero Dawn oyunlarının tanıtılması bekleniyor. Yazılım odaklı bazı güncellemelerin duyurulması da beklentiler arasında ancak Sony tarafından daha önce doğrulanan 4K destekli PlayStation 4.5’in bu etkinlikte yer almayacağı belirtiliyor.

 

Bu yazı 870 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status