Bilgi

BİM 8 MAYIS 2020 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLADI.

Paylaş
 

Bim 8 Mayıs 2020 aktüel kataloğunu incelediğimizde harika ürünlerin yer aldığını görüyoruz. Yeni indirim döneminde müşterileri karşılayacak olan bu ürünler arasında elektronikten tekstile, dekorasyondan züccaciyeye bir çok ürün yer alıyor. Yeni Bim kataloğu olarak karşımıza çıkan 8 mayıs 2020 kataloğunun ilk sayfasını incelediğimizde elektronik ürünlerle karşılaşıyoruz.

Android işletim sistemine sahip, bluetooh 4 0 destekli, parmak izi okuyuculu, 3 GB ram ve 32GB dahili hafızası ile dikkat çeken ve gücünü 8 çekirdekli işlemcisinden alan Meizu Cep Telefonu 799 TL. Farklı boylarda 3 çift ile daha kolay kullanım imkanı sunan Jabra Titanyum Siyah Kablosuz Kulaklık 499 TL.

Metal kordonlu, kronometre fonksiyonlu, 2 yıl garantili Casio Dijital Saat 125 TL. Aynı anda 2 adet cihazı şarj etmenize olanak sağlayan tasarımı ile ön plana çıkan, akıllı koruma sistemli, 2 yıl garantili Intense 10000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti 69,90 TL. Hafif ve dayanıklı alüminyum kasaya sahip, kolay temizlenebilen, yüksek dereceli LED lamba sayesinde yüksek verimlilik ile haşereleri çeken, 2 yıl garantili Büyük Haşere Öldürücü 89 TL. Havaların ısınması ile özellikle akşam saatlerinde başımızın belası haline gelen sivrisineklere karşı mükemmel bir ürün olan Sinek ve Haşere Öldürücü Cihaz 59,90 TL.

Bimde bu hafta geçerli olacak 8 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğunda çok sayıda elektrikli ev aleti de bulunuyor. Kireç avcısı sayesinde kireçlenmeye karşı dikkat çekici bir sisteme sahip, 2 litreye yakın su hazneli, 6,6 bar basınç ile buhar imkanı sunan Tefal Buhar Kazanlı Ütü 649 TL. Tefal Buharlı Ütü 199 TL.,

Kumtel Cam Set Üstü Ocak 329 TL. Şık ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken, yıkanabilir filtreli, toz torbasız kullanım imkanı sunan, hem el süpürgesi hem de dikey süpürge kullanım olanaklarının ikisini bir arada sunan, 2 yıl garantili Heifer Dik Durabilen Süpürge 149 TL. Bim 8 mayıs 2020 aktüel ürünler kataloğunda tekstil ürünleri de bulunuyor. Soley Çift Kişik Nevresim Takımı 99,90 TL. Soley Tek Kişilik Nevresim Takımı 79,90 TL. Decorista Masa Örtüsü 9,95 TL.

Bu yazı 174 kere okundu.
Etiketler:
bim
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status