Bilgi

iPhone 5, 5S ve SE Modellerinizi 20 Dolar’la iPhone 6’ya Dönüştürün!

Paylaş
 

Apple’ın yeni iPhone SE modeline ya da aynı tasarıma sahip iPhone 5 ve iPhone 5S modellerini yeni tasarım ile iPhone 6 gibi göstermek isteyenler için muhteşem bir yöntem ortaya çıktı.

Apple‘ın şu anda mobil sektördeki son kozu iPhone SE. iPhone 6 ve sonrasındaki model çeşitleriyle 4 inç’e veda eden firma, kullanıcılardan iPhone’un klasik 4 inç tasarımının yoğun olarak talep edilmesiyle teknik özellikler ile iPhone 6S’e oldukça yakın olan bir iPhone 5S tanıttı diye özetleyebiliriz.

Fakat bir de tasarım oalrak iPhone 6 ve sonrasını seven, aynı zamanda 4 inç iPhone kullanmak isteyen bir kesim var. Ya da iPhone SE’yi tasarımsal olarak 5 ve 5S modellerine benzediği için kullandıklarında görenlerin SE değil de 5 veya 5S olduğunu sanacakları için almaktan çekinenler var.

Çin’de üretilen özel kasa ile iPhone 5, iPhone 5S ya da iPhone SE telefonunuza iPhone 6 ve iPhone 6S tasarımına büründürebilirsiniz. Ortalama 20 Dolar‘lık fiyatlarıyla AliExpressgibi satış kanallarında satılan bu kasaları telefonunuzu iPhone 6 veya iPhone 6S modeline çevirmek için ya telefon onarım konusunda uzman ya da bir telefoncuya götürmeniz gerekecek. Çünkü bu satın alacağınız kasayı kullanmak için elinizdeki iPhone’u tüm vidaları da dahil olmak üzere tamamen söküp yeni kasaya dikkatlice yerleştirmeniz gerekiyor.
iphone6se
Ayrıca diyelim ki bu işlemi başarıyla tamamladınız.
 Sonuçta bir iPhone 6 veya iPhone 6S kasası kadar sağlam değil bu parça. Ama iPhone 5 veya 5S sahibi olup “Zaten telefonu değiştirecem bi değiştirmeden farklılık yapayım” diye düşünecekler için mantıklı diyebileceğimiz bu değişim iPhone SE kullanıcıları için bu noktada bir tehlike de arz ediyor. Aynı zamanda telefonunuzun garantisine de veda edeceğini unutmayalım.
Bu yazı 1268 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status