Bilgi

Snapdragon 830 İşlemcili ve 8 GB RAM’li Surface Phone Geliyor!

Paylaş
 
Microsoft’un Lumia serisini  unutturacak yeni telefonu Surface Phone’la ilgili harika ve geçerli gelişmeler var.
Microsoft’un Windows 10 işletim sistemli yeni telefonu Surface Phone’la ilgili yeni sızıntılar çıktı, üstelik bu sızıntılar direkt olarak Microsoft’tan elde edildi. Forbes’in edindiği bilgilere göre Microsoft, üst seviye özelliklere sahip Surface Phone üzerinde ciddi ciddi çalışıyor, hatta bazı özellikleri şimdiden açığa kavuşmuş durumda.
surf

Cihazla ilgili söylentiler, 2017 yılında üç varyasyonlatanıtılacağı yönünde. Bunlardan bir tanesinin işlemcisinin kod adı ise MSM8998. Analistlere göre bu kod adı, cihazlardan bir tanesinin Qualcomm’un son çözümü olacak Snapdragon 830’a ait. İşletim sistemleri ise bir tanesinin Windows 10 olacağı zaten aşikar, bir de Android tabanlı başka bir varyasyonun olabileceği belirtiliyor ki bu şimdilik bir söylentiden ibaret.

New-Surface-Phone-Forbes-1200x645

RAM’inin ise Samsung’un 10nm üretim sürecinden geçen 8 GB’lik çözümü olacağı belirtiliyor. Bu RAM’in her cihazda mı yoksa bir tanesine özel mi olacağı ise belli değil. Analistlere göre Microsoft, her türden kullanıcı kitlesine farklı çözümler sunmak istiyor. Bu da muhtemelen bu varyasyonlardan bir tanesinin çok üst seviye, diğerlerinin de ortalamanın üzerinde özelliklere sahip olacağını gösteriyor.

Haber Forbes tarafından yayımlandığı için söylentilerin ciddiyeti de ayrı bir boyut kazanıyor. Şu an için bilinenler bu kadar, ancak zamanla Surface Phone’la ilgili daha çok bilgi gelecektir..

Bu yazı 904 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status