Bilgi

Google Play’de 15 TL Ücretsiz Kupon!

Paylaş
 

Google Play’de 15 TL değerinde ücretsiz kupon! Peki, Google Play’den 15 TL değerinde kupon kazanmak için ne yapmak gerekiyor?

Google Play’deki ödeme yöntemleri arasında yerini geçtiğimiz yıl alan Turkcell Mobil Ödeme, kredi kartı bilgisini paylaşmak istemeyen kullanıcıların derdine derman olmuştu. Bu yıl itibariyle Paycell adını alan Turkcell Mobil Ödeme sayesinde; ödemeler faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor.

Turkcell, Google Play’de Paycell kullanan müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. Buna göre satın alma işlemlerinde Paycell ile Turkcell faturalandırmasını kullanan Turkcell’lilere 10, Turkcell Platinum üyelerine15 TL hediye ediliyor.

  • Hediye TL ile ne satın alınabiliyor?

Hediye TL’ler ile Google Play’den ücretli uygulama indirilebilirken, oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarda, uygulama içi satın alma da yapılabiliyor.

Paycell ile Google Play Movies’den film almak ya da kiralamak da mümkün. Hediye TL’ler ilk satın almada satın alınan ürün tutarından düşülerek kullanılmaya başlanıyor ve kalan alışveriş tutarı faturalı hatlarda Turkcell faturasına yansıyor, ön ödemeli hatlarda ise TL bakiyesinden düşüyor.

İlk satın almada hediye TL’lerin tümü kullanılmadığında sonraki kullanımlarda kalan hediye tutarı kadar indirimden faydalanılabiliyor.

16-06/23/paycell-uygulama.jpg

  • Hediye TL kazanmak için ne yapmak gerekiyor?

Google Play’de TURKCELL FATURALANDIRMA’yı ilk kez kullanacak faturalı ve ön ödemeli hat sahiplerinin yararlanabildiği kampanyaya katılım için “GOOGLEPLAY” yazıp 2222’ye göndererek Google Play ana menüsündeki “HESAP” adımından “TURKCELL FATURALANDIRMA”yı ödeme yöntemi olarak eklemek yeterli oluyor.

Bu yazı 1088 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status