Bilgi

Kod Yazmadan Mobil Uygulamalar Geliştirin!

Paylaş
 

Flexapp tarafından geliştirilen bu program ile hiçbir kod yapısını ve algoritmalarını öğrenmeden kolayca mobil uygulama geliştirebilirsiniz.

Yapacağınız uygulamanın, kapsamlı özelliklerini ve güvenirliğini kaybetmeden, geliştirme sürecini kısaltabilmek, aynı zamanda maliyetlerin düşürülmesine de olanak sağlar. Bu özellikler, pazardaki yerlerini sağlamlaştırmak ve hedef kitlelerine ulaşmak isteyen şirketlerin, ihtiyaç duydukları mobil uygulamaya, uygun bütçeyle sahip olmalarını mümkün hale getirir.

grlsss1-crop

Tüm bu beklentileri karşılayabilmeyi hedefleyen Flexapp, 10 yıldan uzun süredir edindiği tecrübeleri ile tasarladığı Mobil Uygulama Geliştirme Platformu’nun beta versiyonunu kullanıcılara paylaştı.

Flexapp, geliştirme sürecini uzatan fakat önemli olan özellikleri kendi bünyesinde çözerek geliştiricilere, “Kodyazmadan” ve fazladan iş gücü gerektirmeden gelişmiş mobil uygulamalar yapabilen, öğrenimi kolay bir ortam vaad ediyor.

kod-yazmadan-mobil-uygulama

Flexapp ekibi, tüm Flexapp geliştiricilerine ücretsiz olarak sunulması planlanan FlexappUniversity yüksek etkileşimli online kursun çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Birkaç ay içerisinde Flexapp ile ilgili detaylı bilgilerin yer alacağı dokümantasyon ve FlexappUniversity platformunun geliştiriceler ile buluşması hedefleniyor.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN UYGULAMAYA ULAŞABİLİRSİNİZ 🙂

flexapp

Daima “Yerli Teknoloji ve Yazılım” Destekçisi

Always Indigenous Technology  and Software ” Supporter

dnclogo

Bu yazı 1226 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status