Bilgi

Türk Telekom, En İyi 4.5G Tarifesini Duyurdu!

Paylaş
 

Türk Telekom, 1 Nisan’dan itibaren kullanmaya başlayacağımız 4.5G teknolojisi için kullanıcılarına çok iyi bir kampanyayı ortaya koydu.

Bildiğiniz gibi 4.5G teknolojisine geçiş sonrasında kullanıcıların aklını en çok kurcalayacak sorunlardan bir tanesi, internet paketlerinin çabuk tükenmesine yönelik ne gibi tedbirlerin alınabileceğiydi. Bu anlamda internet kullanımını sağlayan şirketlerin yapabileceği en iyi şey, uygun fiyatlarla yüksek kotalı internet kullanımını sağlamak. Türk Telekom, 4.5G’ye geçtikten sonra kullanıcılarının internet sıkıntısı yaşamaması için çok iyi bir kampanyayı bizlere sundu.

Ailece Kampanyası adındaki bu kampanya, aile boyu herkesin doya doya internet kullanmasını planlıyor. 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz her yöne 5000 dakika konuşma, 15 GB internet, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren bu paketin taahhütlü ücreti aylık 89 TL. Taahhütsüz fiyat ise 119 TL’dir.

tarife
Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e göndermeniz, daha sonra da “AILECE 15GB KAMP” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara’larını 5555’e SMS ile ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanyanın tüm detaylarına BURADAKİ bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz 🙂
Bu yazı 1716 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status