Bilgi

Türkiye’nin İlk Açık İnovasyon Kampı “HacknBreak” İzmir’de!

Paylaş
 

HacknBreak Nedir?

#HacknBreak, yeni ve geleceğin teknoloji konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampıdır.

(20-27 Ağustos 20167 gün / 7 gece)

“Daha iyi bir gelecek için mola.“
Hack’nBreak: Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampı

IYTE – Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi @URLA

#HacknBreak, binlerce yıl öncesinde olduğu gibi, Ege’de zeytin ağaçları ve yavaş akan zaman içinde, “yeniden” dünyaya yön verecek fikirler yaratmayı hedeflemektedir.

HacknBreak, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının en üretken, en zeki insanlarını aynı mekanda ve ortak bir hedef için zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır.

Etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, hackathon ve ideathon sonuçlarının açıklanacağı, ödüllerin verileceği, teknoloji ve yüksek teknoloji başlıklarında konuşmaların yapılacağı bir konferansla sonuçlandırılacaktır.

Katılımcı olmak, kamp süresince etkinlik düzenlemek istiyorsanız katılım formunu doldurabilirsiniz.

99999999999999999999999999999

5555555

#HacknBreak’16
  • Etkinlik Mekanı Nerede?
HacknBreak 2016 Teknopark İzmir, İnovasyon Merkezi binasında düzenlenecektir. Tüm etkinlikler İnovasyon Merkezi binasında gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin son günü olan 27 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan konferans için İYTE Gösteri Merkezi salonu kullanılacaktır.


77777777777777
Teknopark İzmir
  • İnovasyon Merkezi
Nitelikli tekno-girişimin ortaya çıkması için gerekli temel alt yapıyı sağlayan İnovasyon Merkezi; canlı bir inovasyon ve teknoloji geliştirme eko-sistemi oluşturarak, bölgenin bir çekim merkezi haline gelmesini ve organik olarak büyümesini hedefler.

İnovasyon Merkezi sayesinde bölgenin dinamikleri ve insan kaynakları değerlendirilerek, inovatif ve teknoloji odaklı girişimcilerin oluşması sağlanırken; İzmir’in rekabetçiliğini artıracak yeni bir alt yapı daha oluşturulmuştur. Ve bu doğrultuda merkez, girişimcilerin ihtiyaç duyacakları temel gereksinimleri kendi kendine yeten ve sürdürülebilir bir model ile karşılamaktadır. 

dnclogo
 Daima “Yerli Teknoloji ve Yazılım” Destekçisi
Bu yazı 1055 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status