Bilgi

Yazılımcılar Ankara’da Toplanıyor!

Paylaş
 

Yazılımcı olmayı düşünen, kullandığı dili değiştirmek için motivasyon arayan veya yazılımla ilgili bilgilenmek isteyen herkes için ücretsiz olarak  Ankara ODTÜ’de düzenlenecek WebEnd Backend Teknolojileri Konferansı 8 Ekim‘de başlıyor.

ODTÜ Mühedislik Binası MM25 Amfisinde gerçekleştirilecek ve gün boyu sürecek etkinlikte, 8 usta geliştirici kullandıkları dil hakkında tüm soruları cevaplamak için hazır olacak.
  • Konferansta neler var?

Sabah 08:30 da kahve servisi ile başlayacak etkinlikte Serdar Doğruyol Crystal dili hakkında, Barış Yüksel Google’ın geliştirdiği Go dili hakkında, Atölye15’den Alpcan Aydın NodeJS hakkında, Adphorus’dan Arguman.org baş geliştiricisi Fatih Erikli Python dili hakkında, Osman Üngür Java dili hakkında, Lab2023 ve  Bulutfon’dan Tayfun Öziş Erikan Ruby dili hakkında, “Modern Javascript”kitabının yazarı Fatih Kadir Akın Javascript dili hakkında, aynı zamanda organizatör olan Emre YILMAZ ise PHP hakkında konuşmalar yapacaklar.

11

Travis-CI, Jetbrains, DikeyEksen’den katılımcılar için sürpriz hediyelerle devam edecek etkinliğe Onedio, HipoLabs, Lab2023 ve Bulut Yazılım altın sponsor olarak destek oluyorlar.
CqJM7u_XYAAL68g
  • Kayıt İşlemleri!

ODTÜ Mühendislik Binası MM25 amfisinde yapılacak konferans tamamen ücretsiz. Etkinlik kayıt işlemini web sitesi(webend.org) üzerinden sağlanabilir kontenjan sınırı belirtilmediği için ne zaman kontenjanın dolacağı belli değil. Bu sebeple katılmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. 

AnkaraPHP (http://ankaraphp.github.io) kullanıcı grubu organizatörlüğünde yapılan etkinliğin her yıl farklı konseptlerde tekrarlanması hedeflenmiş.
Sosyal Medyadan    Twitter   ve static1.squarespace logolar  üzerinden WebEnd organizasyonuna ait gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Daima “Yerli Teknoloji ve Yazılım” Destekçisiyiz!
dnclogo
Bu yazı 922 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status