Bilgi

21 MP Kameraya Sahip Olan Meizu Pro 6’nın Benchmark Sonuçları!

Paylaş
 

Meizu Pro 6’nın hangi özelliklerle piyasaya sürüleceğini kesinleştiren Benchmark sonuçları kullanıcılara paylaşıldı.

Akıllı telefon sektörünün en iddialı isimlerinden birisi olan Meizu, birk çok ülkeye satış yapmadığı için üzüldüğümüz sayılı telefon üreticilerinden birisi. Çinli akıllı telefon üreticisinin sektöre süreceği en yeni amiral gemisi Meizu Pro 6, uzun zamandır gündemde olan ancak özelliklerini sadece duyumlarla öğrenebildiğimiz bir telefon oldu,
Meizu Pro 6’nın Benchmark sonuçları paylaşıldı. Akıllı telefonda MediaTek’in üretmiş olduğu bir işlemci kullanılacağını biliyorduk fakat bu işlemcinin yeni Helio X25 olacağından emin değildik. Helio X25, şu ana kadar hiçbir telefonda kullanılmış değil ve muhtemelen bu işlemciyi kullanan ilk telefon Meizu Pro 6 olarak belirtildi.

article_1_503

Benchmark testinde akıllı telefonun en önemli özelliklerinden olan RAM ve ekran boyutu net olarak belirtilmemiş. Söylentilere göre 4 GB RAM’e sahip olacak olan telefon 5.7 inch Quad HD ekranla veya 4.6 inch full HD (1080p) ekranla satışa sunulacak. 21 MP kameraya sahip olacağı kesinleşen Pro 6’nın kamera performansının harika olacağına dair söylentiler var.

Bu yazı 1146 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status