Bilgi

iPhone SE’nin Özelliklerini Belirten Paket Görüldü!

Paylaş
 

Önümüzde hafta gerçekleşecek özel etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPhone SE hakkındaki detaylar ortaya çıkıyor. Cihazın kutu etiketine ait olduğu iddia görsel, bazı özellikleri açığa vuruyor.

iphone-se-nin-onemli-ozelliklerini-gosteren-kutu-etiketi-gorundu-705x290

Apple’ın 21 Mart tarihinde gerçekleştirilecek özel etkinliğine artık sayılı günler kaldı. Etkinlikte tanıtılacak ürünlerin arasında en merak edilenlerden birisi de iPhone SE olarak adlandırılacağı söylenen yeni iPhone modeli. Hatırlayacağınız gibi, 4 inç ekrana sahip olacağı söylenen bu model önce iPhone 5 SE şeklinde anılmış, ardından isminde sadece “special edition” kelimelerinin baş harfı olan “SE” ekinin bulunacağı belirtilmişti.

  •  Kutu Etiketi Çin’de Ortaya Çıktı

Etkinlik tarihine birkaç gün kala iPhone SE’nin bazı özelliklerini gösteren bir görsel Çin merkezli mikroblog sitesi Weibo’da yayınlandı. Fotoğrafta,iPhone SE’nin kutusu üzerinde bulunan ve ürünün özelliklerinin yazılı olduğu etiket yer alıyor.

iPhone-SE-packaging-photo
  • Depolama Seçenekleri Nasıl Olacak?

Bu etikete göre, iPhone SE modeli de iPhone 6 serisi gibi 16 GB depolama alanı ile başlayacak.Apple’ın depolama alanında 32 GB’ı artık standart hale getirmesi gerektiği söylenirken, 16 GB seçimi biraz tartışma yaratabilir. Açıkçası, 4K video desteği sunacağı söylenen bir cihazda en az 32 GB görmek isterdim. Muhtemelen iPhone SE için depolama alanları 32 GB ve 64 GB olarak devam edecektir çünkü bu cihaz fiyat dengesinin gözetildiği bir cihaz olacak. Etiketin bize sağladığı bir diğer ipucu da Apple Pay desteği için NFC’nin iPhone SE’de yer alacak olması. Etiket üzerindeki diğer detaylar ise zaten tüm iPhone’larda bulunan özellikler.

Beklentiler ise Apple A9 yongasetinden güç alan iPhone SE’nin, bellek tarafında 2 GB RAM ile satışa çıkması.

Bu yazı 875 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status