Bilgi

LG G5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Paylaş
 

LG’nin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yepyeni telefonu G5’in Türkiye fiyatı da ortaya çıktı.

LG‘nin belki de bu yılın en dikkat çekici telefonunu lanse ettiği Mobil Dünya Kongresi‘nde yaptığı etkinlik ile tanıttığı G5 modeli, şimdiye kadar alışılagelmiş G serisinden farklı, metal kasaya sahip ve en dikkat çekici detay olarak ise altından çıkarılan bataryasıydı.

Birçok kesimin tartışmaya devam ettiği telefon bence oldukça güzel bir tasarımsal değişikliğe ve özellikle “Oyun Arkadaşları” olarak lanse edilen aksesuarlar neticesinde oldukça başarılı bir telefon olduğunu bizlere gösteriyor.

large05
Bundan birkaç gün önce Türkiye’de ön satışa çıkan ön satış bazında beklentinin çok üstünde sipariş alan Samsung, 2.799TL‘ye Galaxy S7 modelini, 3.299TL‘ye ise Galaxy S7 Edge modelini satışa çıkarmıştı. Şimdi ise sıra LG’de.

Beklentiler her ne kadar 2.299TL’yi gösteriyor olsa da Vatan Bilgisayar’da ön satış fiyatı da gösterilmesiyle belli oldu. Buradan görebileceğiniz bağlantıya göre LG G5’in de fiyatı tıpkı rakibi Samsung Galaxy S7 gibi 2.799TL olarak belirlendi.

Bunun dışında tasarımlar lenovonun kavisli yüzlerine dönmeye başlamış gözüküyor.
lg-g5-fiyat
Vatan Bilgisayar Ön Kayıtları Başlatmış
Aslına bakarsanız her zaman rakiplerinden bir nebze de olsa avantajlı fiyata sahip olan LG’nin böyle bir fiyatlandırmaya gitmesi kötü. Tabii rakipleriyle çok rahat kafa tutabilecek bir telefon LG G5. Ancak 2.300TL beklentisinde gelseydi oldukça iyi satışlar yapabilecekken rakipleriyle aynı fiyattan çıkması biraz topuğuna sıkmak gibi bir durum olabilir.

Bu yazı 745 kere okundu.
Etiketler:
fiyat g5 lg türkiye yeni
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status