Bilgi

Nokia’nın Yeni Akıllı Telefonu C9’un Fiyatı ve Olası Özellikleri Açıklandı!

Paylaş
 

Bir zamanların dünya telefon sektörünün 1 numarası olan Nokia, yavaş yavaş küllerinden doğmaya başlıyor. Yayınlanan yeni konsept videosu ve özellikler, Nokia’nın yeni telefonuyla ilgili bazı somut bilgilere ulaşmamızı sağladı.

Yeni çıkacak telefonlarla ilgili yaptığı konsept çalışmalarla tanınan Jermaine Smit, Nokia’nın bu yıl duyurma ihtimali yüksek olan C9 modeliyle ilgili konsept videosunu yayınladı. Metal bir gövdeye sahip olduğu görülen Nokia C9, biraz LG Nexus 5X biraz da Meizu’nun modellerine benzer şekilde karşımıza çıkıyor. Bu arada Nokia’nın bu yılın 4. çeyreğine kadar yaptığı sözleşme ile Microsoft’a bağlı kaldığını, sonrasında ise kendi ismini kullanarak cihaz üretimine başlayabileceğini belirtelim. Bu sebeple şirket, zaman kaybetmeden üretim aşaması dahil her şeyi tamamladıktan sonra C9’u bu yılın sonunda duyurabilir.

Ekran-Resmi-2016-03-14-10_02_39

Yapılan söylentiler, Nokia C9’un 460 dolar civarında bir fiyata sahip olacağını gösteriyor.Snapdragon 820 işlemciye, 32 / 64 ve 128 GB dahili hafıza alternatiflerine, 21/8 MP arka ve ön kameraya sahip olacağı belirtilen C9’un Android 7.0 N işletim sistemiyle çalışacağı söyleniyor olsa da küçük bir sürprizle Windows 10’la da gelebileceği dillendiriliyor.

nokia-nin-yeni-akilli-telefonu-c9-un-fiyati-ve-olasi-ozellikleri-aciklandi-705x290

Nokia C9, konsept olarak yayınlanan videosunda oldukça hoş görünüyor.

Bu yazı 861 kere okundu.
Etiketler:
c9 nokia yeni
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status