Bilgi

Seneye Çıkarılıcak iPhone Hakkında İlk Bilgiler Ulaşmaya Başladı!

Paylaş
 

Apple cephesinde şu sıralar gündem iPhone SE. Ancak şimdiden önümüzdeki yıl tanıtılacak iPhone konusunda bazı bilgiler ortalıkta dolaşmaya başladı.

Şu an Apple cephesinin yıldızı konumundaki cihaz iPhone SE. Bugün Türkiye’de satışına başlanan telefon, çoğu Apple kullanıcısı tarafından da özellikle ekran boyutunda ”özüne dönüş” sebebi ile olumlu yorumlar almış durumda.

Ancak Apple’ın asıl olayı, Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7. Fakat Apple, şimdiden gelecek sene üreteceği iPhone’ları da şekillendirmeye başlamış durumda.

İşte bu cihazla yani 2017 iPhone ile akalı KGI Securities‘de görev yapan Apple analist Ming-Chi Kuo‘nun bazı bilgileri bulunmakta. Hatırlayanlar bilir; bu abimiz birkaç ay önceden Apple’ın biraz daha düşük özelliklerde, düşük ekranlı bir model sunacağını da söylemişti. Sonuç; iPhone SE oldu.

iphone-6s-cikis-tarihi-ve-fiyati-680x420
Kuo’nun paylaştığı bilgilere göre 2017 Apple AMOLED ekran ile gelecek. Ayrıca kıvrımlı ekran ve yine kıvrımlı cam gövdeye sahip olan model, iPhone 4’e de bir nevi selam çakmış olacak. Ekran çerçevesi konusunda oldukça ince olması beklenen telefon, her zamanki gibi yeni bir normal ve bir Plus modeli ile karşımıza çıkacak.
Kaynak: GSMArena
Bu yazı 1262 kere okundu.
Etiketler:
2017 apple iphone serisi
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status