Bilgi

Electronic Arts, Battlefield 5 değil, Battlefield 1 Türkçe Geliyor!

Paylaş
 

Electronic Arts hepimize ters köşe yaptı ve Battlefield 5 yerine Battlefield 1 oyununu duyurdu.

İlk olarak 2002 yılı içerisinde II. Dünya Savaşı atmsoferini başarılı bir şekilde bizlere yansıtan Battlefield 1942 ile birlikte hayatımıza dahil olan Battlefield serisi, bünyesine katılacak yeni üyesini bizlere tanıttı.

Geçtiğimiz aylardan itibaren listelemeler sonucunda ortaya çıkan Battlefield 5, bizleri ters köşe yaparak şaşırttı.

Sabah saatlerinde yapılan sızıntılar ile gün yüzüne çıkan Battlefield 1,birkaç dakika önce Dünya Galası ile net olarak kendisini bizlere gösterdi.

Battlefield1_Reveal_07.0

  • Sızıntılar doğru mu?

Yeni Battlefield ilk olarak üçüncü parti bir satış firmasında listelenmiş ve konusu da I. Dünya Savaşı olarak belirtilmişti.

Bugün ise, akşam saatleri içerisinde sızdırılan görsel ve görsele dayalı olan çıkış tarihi 18 Ekim olarak belirtildi.

Bunların yanında ise, oyunun bir kez daha I. Dünya Savaşı temasında olacağı fakat alternatif bir zaman diliminde geçeceği söylentileri dolanmaya başladı.

Tüm bu konuşmaların ardından ise beklenen an geldi ve evet, Battlefield 1 duyuruldu! Yayınlanan video ise yoğun istek üzerine iki kez gösterildi.

I. Dünya Savaşı ögelerini barındıran yapıt içerisinde o döneme ait kara, deniz ve hava araçlarının yanında at üzerinde de savaşa dahil olmak bizleri bir hayli heyecanlandırdı.

Tüm bu bilgilerin yanında ise, sızıntılar bir kez daha doğrulandı ve 18 Ekim olarak çıkış tarihi belirtildi.

Eğer oyunu ön sipariş ederseniz 18 Ekim’de oyunu deneyim edebilirken; diğer satın alımlarda ise 21 Ekim olarak belirtildi.

Access sistemi üyeleri ise yapıtı daha önceden de deneyim etme şansına sahip olacak. Son olarak ise hepimizin beklediği dil seçeneği de kendisini gösterdi ve oyunu Türkçe dil seçeneği ile oynayabileceğiz!

Bu yazı 3881 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Hi there! I could have sworn I’ve been to this website before but after reading through some of the post I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely glad I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status