Bilgi

Kinguin CS:GO Turnuvası Ödülü 20.000 Dolar!

Paylaş
 

Kinguin ve DingIt’in organizasyonunu yaptığı, aralarında Space Soldiers’ın da bulunduğu 32 takımın yer alacağı Operation Kinguin 3 turnuvasında ödül havuzu tam 20.000 dolar!

27 Nisan itibariyle başlayan Operation Kinguin 3’te bir önceki turnuvada yarı finale yükselmeyi başaran 4 takımın yanı sıra doğrudan play-off’a davet edilen 4 takım ve Operation Kinguin 2’nin elemelerinde yer alan 24 takım büyük ödül için yarışacak.

Performansı ile CS:GO dünyasında adından söz ettiren Space Soldiers da turnuvada ülkemizi temsil edecek. Tüm takımlar ve gruplar maç takvimiyle birlikte Kinguin’in blog’unda yayınlanacak.

Kinguin’in Küresel Genişlemeden Sorumlu Müdür Yardımcısı Faheem Bakshi, Operation Kinguin 3 hakkında şunları söyledi: “DingIt ile Operation Kinguin 2’deki işbirliğimize ilk başladığımızda uzun süreli bir ligin platformda nasıl bir ilgiyle karşılanacağını bilmiyorduk. Fakat aldığımız sonuçtan o kadar memnun kaldık ki, Operation Kinguin’in 3. Sezonu ile bu işbirliğini gelecekte de sürdürmeye karar verdik.

kinguinlongs

DingIt’in İçerik Yöneticisi Adam Simmons ise konu hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Operation Kinguin’in DingIt’deki performansından çok memnun kaldık. Harika maçlar çıkaran çok iyi takımları izleme şansı elde ettik. Bu yüzden yeni bir sezonda Kinguin ile tekrar çalışacak olmaktan çok mutluyuz.

Operation Kinguin hakkında son dakika haberlerini almak için Kinguin’in sosyal medya hesaplarını takip edin. Sosyal medyada #OpKinguin etiketini kullanarak turnuva hakkındaki en yeni bilgilere dakika dakika ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 813 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status