Bilgi

League of Legends Şampiyonu SuperMassive Oldu!

Paylaş
 

İstanbul’da Volkswagen Arena’da gerçekleşen League of Legends Kış Mevsimi Finali’nin şampiyonu SuperMassive oldu.

Bu sezonun merakla beklenen turnuvalarından 2016 League of Legends Kış Mevsimi Finalleri‘nde heyacan dolu geçen finaller sona erdi. İstanbul’daki Volkswagen Arena‘da düzenlenen turnuvada sezon başında kadrosu ile damga vuran SuperMassive, normal ligi 4. sırada bitirmesine rağmen şampiyon oldu.

Ayrıca Kış Mevsimi şampiyonu olarak SuperMassive Meksika’da düzenlenecek International Wild Card Özel Turnuvası‘nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

12507231_1684190205127018_1194870953588972034_n
Oldukça güzel geçen turnuvada şampiyon takım SuperMassive ilk önce çeyrek finalde Team Turquality‘i 3-1 ve yarı finalde Team Aurora‘yı 3-2’lik skorlarla geçerek finalde çok keişmeli maçlara sahne olan turnuvada Beşiktaş.OHM‘yi yenerek şampiyonluk ünvanına sahip oldu. Ayrıca Asım C. “Fabulous” Karakaya‘nın En Değerli Oyuncu seçilerek takımına çok iyi katkılar sağladı.

Sene başında yıldızlar takımı hatta rüya takımı olarak ligi domine etmesi beklenen SuperMassive, sonuç olarak şampiyon olsa da aslında normal ligde beklenen performansı veremeyerek 4. olmuştu. Fakat finallerdeki oldukça iyi oyunları ile şampiyon olan ekip bakalım Wild Card alabilecek mi.

Bu yazı 2531 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status