Bilgi

Mafia 3’ün Ön Siparişi İptal!

Paylaş
 

Merakla benimde beklediğim Mafia 3 bu sabah Steam üzerinden kaldırıldı. İşin enteresan olan kısmı ise Mafia 3 ön siparişlerinin sadece Türkiye’de kaldırılması.

2916986-mafiaiii_joyride

Bugün sabah Mafia 3’ü ön sipariş ile satın almak isteyenler oyunu Steamüzerinde bulamadı. 89 lira gibi uygun bir fiyata satın alınabilen oyunu şuan Steam üzerinden alabilmek şuan mümkün değil.

Hangar 13 tarafında geliştirilip 2K Games tarafından dağıtımı yapılan Mafia 3’ün ülkemizde azımsanamayacak bir kitlesi mevcut. Yurtdışında 59 dolarasatılan Mafia 3’ün ülkemizde 89 liradan satılması gayet iyiyken durum tersine dönmek üzere.

16-04/24/mafia-3.jpg

2K Games bilindiği üzere Steam’de TL kullanılmaya başlandığında Ubisoftile birlikte ciddi fiyat artışlarına gitmişti. Bu durumun birçok tartışmaya sebep olmuş ve genel olarak ülkemizdeki dağıtımcıların da payı olduğu görüşü kabul edilmişti.

Mafia 3’ün tekrar ülkemizde ön siparişe açılması bekleniyor fakat 89 lira artık hayal oldu diyebiliriz. Öte yandan çok düşük bir ihtimal olsa da bu durum bir hatadan ibaret olabilir.

Bu yazı 1351 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status