Bilgi

Steam Haftasonu Fırsatları!

Paylaş
 

Hafta sonu ne oynayacağım diye düşünüyorsanız, Steam’deki hafta sonuna özel ücretsiz oynanabilir oyunları ve indirimleri bir araya getirdik. İşte Steam hafta sonu fırsatları.

Yorucu bir haftayı daha geride bırakırken; hafta sonuna girdik. Kimimiz bu zamanlarımızda dışarıdaki seçeneklerden yararlanacak, kimimiz de video oyunları ile olan ilişkimizi devam ettireceğiz. Eğer, bu hafta sonu ne oynayacağınıza karar veremediyseniz; sizleri Steam hafta sonu fırsatlarına davet ediyoruz.

Bu hafta sonundaki indirim etkinliğimizde ilk olarak Wasteland 2 yapıtını dikkatlerimizi çekiyor. inXile Entertainment tarafından geliştirilen Wasteland 2, sıra tabanlı bir RPG oyunu olarak tanımlayabiliriz. Hikaye olarak, ilk oyunda ki gibi; nükleer bir saldırı sonrasında hayatta kalma mücadelemizin yanında, insanlara da yardım edeceğiz.

%50 oranında indirime uğrayan yapıt 29,50 lira etiket fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca, hafta sonuna özel olarak yapıtı ücretsiz bir şekilde oynama imkanının da olduğunu belirtelim.

16-06/11/xcom2.jpg

  • Strateji severler buraya

Bir diğer yapıtımız ise strateji severlerin göz bebeklerinden birisi olan XCOM 2 oluyor. Firaxis tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde raflardaki yerini alan yapıt, %33’lük bir indirim ile 146,73 liraya kütüphanelere eklenmeyi bekliyor. Fiyatın biraz tuzlu olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak ise yarış severler için uygulanan The Codemasters DiRT serisi karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl piyasada boy gösteren DiRT Rally; %40’lık bir indirim fırsatı ile 53,40 liraya sahiplerini bekliyor.

Fakat, bu oyunu alacağınıza sizlere daha iyi bir önerimiz var. The Codemasters DiRT Collection isimli paketimiz ile Colin McRae Rally, DiRT Showdown, DiRT 3 Complete Edition ve DiRT Rally yapıtlarına 50,40 liraya sahip olabilirsiniz.

Steam hafta sonu fırsatları, 13 Haziran tarihinde saat 20:00’da sona erecek.

Bu yazı 2243 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status