Bilgi

Game of Thrones İnternetten Kaldırıldı!

Paylaş
 
Digitürk resmen dizi sitelerine darbe vurdu. Son dönemlerde internetten takip edilen bir numaralı dizi olan Game of Thrones artık dizi sitelerinde olmayacak.

İnternet ve sosyal medyanın kullanımının artması ülkemizde yabancı dizilere olan takibi de iyice arttırmış durumda. Bu konuda özellikle Game of Thrones başı çekiyor. Ancak internet üzerinden, dizi sitelerini kullanarak Game of Thrones izleyenlere üzücü bir haberimiz var; artık Game of Thrones’u dizi sitelerinde bulamayacaksınız.

maxresdefault

Dizinin ülkemizdeki yayın haklarına sahip olan Digitürk, dün pek çok dizi sitesine gönderdiği ihtar ile Game of Thrones’un bölümlerinin silinmesini ve yeni gelecek bölümlerinin yayınlanmamasını istedi.

Bunun üzerine dizinin eski bölümlerini de silen çoğu dizi sitesi, artık dizinin yeni bölümlerinin de yayınlanmayacağını açıkladı. Tabi Digitürk’ün yayın haklarını elinde bulundurduğu tek dizi Game of Thrones değil. Yine ülkemizde internet üzerinden, dizi siteleri aracılığı ile takip edilen bazı dizilerin de yayın hakları Digitürk’ün elinde.

Şu an için Digitürk’ün sitelere gönderdiği ihtar, sadece Game of Thrones’U kapsıyor denebilir ancak önümüzdeki günlerde benzer dizilerin de sitelerden kaldırılması gündemde.

 

  • Bundan sonra Game of Thrones izlemek isteyenler ne yapacak?

Digitürk üyeliği edineceksiniz, ya da torrent’inize kuvvet diyelim 🙂

Bu yazı 858 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status