Bilgi

Facebook Messenger Üzerinden SMS Gönderilecek!

Paylaş
 
Facebook’un, Android cihazlar üzerinden SMS gönderimini mümkün kılacak yeni özelliği ortaya çıktı.
Facebook, iletişim anlamında dünyanın bir numarası olmak için her şeyi yapabilir. Daha önce Messenger platformu üzerinden kullanıcılar arasında SMS gönderiminin mümkün olacağı yönünde bazı dedikodular çıkmıştı fakat sonradan gözümüze çarpan bir gelişme yaşanmamıştı, ta ki bu güne kadar. Şirket, Android cihazlar üzerinden SMS gönderimini mümkün kılan özelliği aktif hale getirdi.
356356

Facebook’un Mesajlaşma Bölümü Başkanı David Marcus, bu SMS entegrasyonunun çok sağlam olduğunu söylüyor. Messenger’ın Facebook’un çok önemli bir parçası olduğunu ve getirecekleri yeniliklerle Messenger’ı tüm kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir platform haline dönüştürmek istediklerini söyleyen Marcus, sanki yakında başka yeniliklerin de geleceğinin sinyallerini verir gibi bir açıklama yaptı.

Facebook, yeni güncellemeyle birlikte SMS entegrasyonunun test çalışmalarına şimdiden başlamış. Hatta aşağıdaki bağlantıyı kullanıp Facebook’un son sürümüne geçiş yapıp bu özelliğin aktif hale gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Bu yazı 2558 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. We absolutely love your blog and find almost all of your post’s to be just what I’m looking for. Would you offer guest writers to write content to suit your needs? I wouldn’t mind composing a post or elaborating on a lot of the subjects you write concerning here. Again, awesome website!

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status