Bilgi

Instagram’a Yeni Bir Özellik Geldi!

Paylaş
 

Instagram, Yeni güncellemelerle karşımızda!

Fotoğraf paylaşımı denilince akla ilk gelen uygulama olan Instagram, güncellendi ve yeni özelliklere kavuştu.

  • İletişime Geç” Kısmı!

Instagram’da bir kullanıcının profil sayfasına girildiğinde artık “İletişime Geç” isimli bir düğme yer alacak ve kullanıcıya Instagram üzerinden direkt mesaj daha kolay bir şekilde atılabilecek. Kullanıcılar, kendi profil sayfasına girdiklerinde “İletişime Geç” düğmesini “Profili Düzenle” düğmesinin yanında görecekler.

instagram-pexels-1200x800

  • “İstatistikler” dahil olucak!

Bu güncelleme, şu anda sunucu tarafında ve Instagram ekibi tarafından test ediliyor olmalı ki tüm iOS kullanıcılarında uygulama bu şekilde görünmüyor. Instagram’a yapılan güncelleme bu özellikle de sınırlı değil.Instagram, aynı zamanda kullanıcılara istatistiksel verileri de sunacak.

Kullanıcılar, kendi takipçileri hakkında bilgiler edinebilecek. Bu bilginin ne tür bir bilgi olduğuna dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak konu istatistik olduğundan, takipçilerin yaş, cinsiyet bilgileri ve benzeri bilgiler gösterilecektir.

İstatistiklerde ayrıca “içgörüler” şeklinde bir özellik bulunuyor. Şimdilik bu özelliğin ne amaçla olacağı ve nasıl olacağı bilinmese de, sadece yeni gönderiler için olduğu belirtiliyor.

Bu yazı 694 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status