Bilgi

YouTube Neden Açılmıyor?

Paylaş
 

Sosyal medya aracılığıyla birçok kullanıcı popüler video platformu YouTube’a erişim sıkıntısı yaşadığını belirten paylaşımlar yapmaya başladı.

Google’ın artık internetin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan dünyaca ünlü popüler video sitesi Youtube’a, güç içerisinde giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata mesajları ile karşılaşmaya başladılar.

Sosyal medya üzerinde hızla yayılmaya başlayan konu kullanıcıların aklına Youtube çöktü mü? Youtube neden açılmıyor? Youtube’a erişim engellendi mi? gibi soruları getirdi. Bizde sizler için sorunun kaynağını araştırdık.

  • YouTube’a neden erişim sağlanamıyor?

Saat 14:25 civarlarında başlayan erişim problemi ile ilgili Youtube’dan veya internet servis sağlayıcılarından herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak, kullanıcıların genel anlamda 500 internal Server Error hatası ile karşılaştıklarını öğrendik.

16-06/22/youtube_error.png

Internal Server Error hatası adından da anlaşılacağı üzere sunucu kaynaklı bir hatadır. Yani, Youtube’a uygulanmış bir erişim engeli vb durum söz konusu değil.

Tabi bu durumda son kullanıcı tarafında uygulanabilecek bir çözüm bulunmuyor. Youtube sunucularında gerekli sorunların çözülmesinin ardından, erişim problemi ortadan kalkacaktır.

Bu yazı 2581 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Mert Tırşo dedi ki:

    Teşekkürler ama bende video açılıyor ekran simsiyah ses görüntü yok yükleniyor ikonu belli bir süre dönüyor sonra google hata veriyor ? sadece google değil birsürü değişik tarayıcı ile denedim

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status